MİSYON-VİZYON

Somut yada soyut tüm sanat ürünlerini kucaklamak isteyen, yerli ve yabancı farklı sanatçılarla çalışarak resim, heykel, seramik, fotoğraf vs sergileri organize ederek sanatseverlere hizmet veren çağdaş ve uluslararası bir galeri olmayı  amaçlamaktayız.

Galerimiz geniş açılı sanat anlayışını sürdürürken atölyemizde; herkesin içinde var olan estetik görüşü, güzele olan ilgiyi, sanat isteğini ortaya çıkaracak bir anlayışı ortaya koyuyoruz. Böylece her yaştan her meslekten insanın sanatla tanışmasına yardımcı olurken bazılarının özellikle çocuk ve gençlerin yeteneklerini geliştirip sanatçı olma yolunda adımlar atmalarını sağlıyoruz.

Biz galerimizi ve atölyemizi bir bütün olarak görüyoruz. Galerimize gelen sanatseverlerin, dilerler ise sanatla somut bir ilişki kurmalarını sağlarken, atölyemizde sanat kurslarına katılan kursiyerlerimizi sağlam, nitelikli sanat eserleri ve bilgilerini besleyebilecekleri çalıştaylar ile karşılaştırıyoruz.

Sanat hepimizin içinde saklı olan bir ateştir. Bunu keşfedip bulmak ilgi, emek ve bilgi ister. Galerimiz ve atölyemizin vizyonunu bu temel oluşturmaktadır.